„Zespół Berlina” Trailer sprawi, że nie podróżuj za granicę ponownie

Berlin jest domem dla wielu kulturalnych stylów Niemiec, takich jak galerie sztuki, muzea i opery. Mając Dzielnicę Nikołajów, Gendarmenmarkt i Wyspę Muzeów, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, nic dziwnego, że wiele osób, zwłaszcza artystów, pisarzy i fotografów, zakochało się w tym miejscu.

Ale jest jeden fotograf, który zakochał się nie tylko w jej sceneriach, ale także w jednym człowieku, który okazał się socjopatą w Berlinie. Clare, fotoreporter w Niemczech, spotkał uroczego człowieka o imieniu Andi i miał to romantyczne kliknięcie między nimi, które zakończyło się jedną nocą. Brzmi znajomo? Jest to film Cate Shortland na podstawie powieści o tej samej nazwie przez Melanie Joosten – „Zespół Berlina”.

Oczywiście, po jednej nocy stać, Andi zamknął swoje mieszkanie z zamiarem nigdy nie pozwalając Clare odejść. Tego boi się większość podróżnych, prawda? Zwłaszcza, gdy chcą spędzać czas z kimś, nie wiedzieli i skończyło się spać z nimi. W końcu Clare popełniła ten błąd i ma swoje konsekwencje, gdy Andi ją znęcał.

Film właśnie wyszedł ten Sundance Film Festival w dniu 20 stycznia, a widzowie i krytycy chwalili film za pomysłowość. Nawet Rotten Tomatoes dał odświeżenie 93 procent na jego oceny, co sprawiło, że wszyscy pragną zobaczyć film jeszcze bardziej pomimo mrożącej krew w żyłach rzeczywistości podróży!

Według Slash Film, „Uważaj, komu ufasz” wydaje się być nadrzędnym tematem Berlin Syndrome. Jeśli podróżujesz sam, to naprawdę dostać się do Ciebie, aby porozmawiać i zaufać niektórym mieszkańcom, aby zabrać Cię tam, gdzie jesteś.

Australijczycy będą mieli wczesne oglądanie filmu 20 kwietnia, podczas gdy trafi do głównych kin 26 maja. W rolach głównych Teresa Palmer z „Warm Bodies and Lights Out” oraz Max Riemelt z serialu Sense8.

 

Leave a Comment