Selena Gomez podróżuje do Ameryki Południowej w celu wsparcia The Weeknd

Hollywood i pop superstar Selena Gomez zmierza do dziewięciu krajów oprócz Stanów Zjednoczonych, aby uczestniczyć i wspierać występy jej nowy znaczący inny, The Weeknd. W ciągu ostatnich kilku miesięcy od stycznia, kiedy para ogłosiła swój związek publicznie, Gomez i The Weeknd byli widziani w Brazylii i Kolumbii, gdzie Selena Gomez uczestniczyła w trasie gwiazdy hip-hopu.

Według Travel and Leisure, Selena Gomez została zauważona przybywających na międzynarodowe lotnisko Guarulhos w Brazylii wraz z The Weeknd. Przed przybyciem do Brazylii, obaj spędzili razem czas po występie The Weeknd w Bogocie w Kolumbii. Osadzone zdjęcie w Travel and Leisure (pochodzą z Twitter Konto Selena Gomez News) pokazuje The Weeknd wykonywania na scenie, podczas gdy Gomez był w tle, uśmiechnięty i prawdopodobnie rozrywkę przez jej beau pasji.

The Weeknd odbył trasę koncertową po koncertach w Ameryce Południowej 23 marca ubiegłego roku i spędził resztę swoich dat w regionie z Gomez relaks i widząc zabytki Ameryki Południowej. Dwa poszedł z barów do obszarów udogodnień niektórych hoteli w ich zdjęcia.

Zdjęcia z Hollywood Life By Bonnie Faller pokazują, że para świętuje chrzciny prawdopodobnie w rodzinnym mieście The Weeknd w Ontario. Inne zdjęcia to selfie autorstwa The Weeknd lub Seleny Gomez.

Oboje odwiedzili również rodzinę The Weeknd w Kanadzie – pierwsze oficjalne spotkanie Seleny Gomez i rodziny The Weeknd. Według Eyewitness News RPA, The Weeknd został zwolniony rodziny i Selena Gomez dostał się „całkiem dobrze”, anonimowe źródło na stronie internetowej wiadomości zauważyć, że „była zaskakująco na ziemi i bardzo przyjazny.”

Podczas podróży do Ontario, Selena Gomez udowodniła również, że jej odchodząca i pełna przygód strona to nie wszystkie słowa. Podczas gdy The Weeknd zapewnił, że jego dziewczyna jest wygodna, Gomez udowodniła, że radzi sobie z zimną pogodą, relaksem i interakcją — prawdziwym przeciwieństwem jej efektownego i ekskluzywnego wyglądu Hollywood.

Przed Seleną Gomez The Weeknd spotykała się z supermodelką Bellą Hadid. Ta relacja rozpadła się z powodu sprzecznych harmonogramów. Podróżowanie ze znaczącym innym sprawia, że związek jest naprawdę silniejszy, a ruch Seleny Gomez w podróż z The Weeknd potwierdza, że jest naprawdę w jej beau, a on, w nią.

 

Leave a Comment