Rzeczy do pakowania na Święto Dziękczynienia

To może być najwyższy czas, aby przemyśleć swoje zwykłe Święto Dziękczynienia listy kontrolnej i być przygotowanym na wszystko. Oprócz rezerwacji lotów, opakowanie może być problemem. Pakowanie może, ale nie musi być twoją najbardziej przerażającą aktywnością. Ale zanim będziesz mógł zagłębić się w ucztę i podziękować rodzinie i przyjaciołom, musisz poradzić sobie z możliwością przepakowania.

Jeśli chodzi o pakowanie na Święto Dziękczynienia, zachować rzeczy tak proste, jak to możliwe. Oświetl, pakując niezbędne przedmioty. Pakowanie elementów odzieży jest praktyką w minimalizmie i improwizacji też. Oprzeć się pokusie zacięcia carry-on z więcej niż tydzień warto przedmiotów. Przygotuj się na wszystkie warunki pogodowe i zajęcia.

W tym pojemniku znajdują się dwa szczelne przedziały, które utrzymują od siebie mokrą i suchą karmę, co jest idealne, jeśli nienawidzisz, gdy ziemniaki mieszają się z indykiem. Twoja sałatka nie będzie rozmoczony i sałata będzie oddzielona od pomidorów, kurczaka i innych składników, które prowadzą do zwiędłej sałaty. Istnieje oddzielny pojemnik na opatrunek 2 uncji. Płytkę można następnie wyjąć, aby utworzyć jedną dużą komorę. Ponieważ dzielnik jest zdejmowany, dzięki czemu można utworzyć więcej miejsca w głównej komorze lub użyć dzielnika jako płyty. Jest to jeden z niewielu zestawów wykonanych ze szkła borożytnienowego, które jest doskonałym materiałem do wytrzymywania zmian temperatury.

To może wyglądać jak zwykły tote, ale można zachować jedzenie gorące lub zimne z tym termicznym tote. Pojemność 10 galonów jest idealna do podróży. Jest szczelny ze względu na podszewkę z folii temperowej z uszczelnionymi szwami. Możesz również przechowywać małe rzeczy w zewnętrznej kieszeni i fałdy dla łatwego przechowywania. Osoby zajmujące się południowym latem lub długodystansowych do sklepu, miłość to do artykułów spożywczych. Ma ładną cechę bonusową rzepu na dole, aby utrzymać torby nieruchome w bagażniku. Na jego wielkość, według recenzenta, „Wiesz, te torby dostarczają pizzy nosić, które pasują do trzech dużych pizzy i boku pałeczki? To jest to. Posiada instrukcje, jak go używać do przenoszenia pizzy.”

Jeśli twój tata ciągle prosi cię o przyniesienie wina, które miał w lokalnej winnicy w pobliżu ciebie na kolację Dziękczynienia, ten nośnik wina z Grizzly będzie przechowywać butelki bezpieczne w torbie. Jest przeznaczony do przenoszenia 2 butelek 750ml. Gruby materiał neoprenowy zapewnia bezpieczeństwo butelek podczas podróży lotniczych lub imprez na świeżym powietrzu. Możesz bezpiecznie i elegancko transportować butelki wina na imprezy towarzyskie. Możesz wybrać wyrafinowany i elegancki wygląd lub modniejszy i bardziej wychodzący wygląd.

 

Leave a Comment