Rosja wydaje nowy przewodnik etykiety podróży dla swoich obywateli

Matka Rosja opublikowała swoje etykiety podróży dla swoich obywateli, ale wytyczne zostały dokonywania rund w internecie. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji opublikowało listę zadań i niezdają sobie tego, kiedy Rosjanie podróżują po świecie.

Ponad 60 krajów zostało umieszczonych na listach, gdzie Rosjanie muszą przestrzegać każdego zwyczaju i etykiety każdego narodu. Skompilowane tutaj są następujące:

Indie. Siedzenie z nogami skrzyżowanymi podczas rozmowy jest oznaką braku szacunku. Ponadto, według Conde Nast Traveller, podczas komunikowania się, Hindusi często potrząsają głową z boku na bok, co powinno być postrzegane jako gest aprobaty i satysfakcji. Po otrzymaniu girlandy pożądane jest, aby podziękować gospodarzom i usunąć wieniec po pewnym czasie. Sugeruje to skromność.

Kenia. Rosjanie nie powinni porównywać Kenii z małpą. Będą cierpieć „poważne reakcje” z tego powodu. Szturchanie palcem na obywatela Kenii okazałoby się obraźliwe i może wywołać „agresję”.

Holandia. To niegrzeczne, aby zatrzymać rozmowę tylko do podjęcia rozmowy telefonicznej. Staraj się również unikać takich tematów jak holenderska rodzina królewska, czy cokolwiek narodowego lub politycznego. Szczególnie, spóźnienie jest rzeczywiście przestępstwo w kraju.

Meksyk. Jest smutny nie jest mile widziany w kraju, zgłaszane przez Daily Mail UK. Rosjanie powinni się uśmiechać i być uprzejmi, ponieważ takie jest naturalne środowisko tego obszaru. Tam Rosjanie powinni unikać wykonywania dzikich gestów, ponieważ może to sprowokować mieszkańców.

Kanada. Kraj uważa, że równość płci jest ważna, dlatego Rosjanie powinni unikać seksistowskich żartów i przestępstw z nienawiści w tym kraju. Ale co ważniejsze, nigdy nie powinni porównywać Kanady do Ameryki.

Tajlandia. Rosjanom mówi się, aby nigdy nie dotykali głowy Thai, punktowali ani nie szturchali go. Nie powinni podnosić głosu do mieszkańców, ponieważ może to uznać za zniewagę.

 

Leave a Comment