Przedstawiamy restaurację Pop-Up w Londynie, w której znajdują się śmieci

Od 24 lutego do 2 kwietnia restauracja pop-up w Londynie zdobiła dach restauracji na dachu Selfridges Oxford Street. Kierowany przez uznanego amerykańskiego szefa kuchni Dana Barbera, cała koncepcja nazywa się wastED i jest w rzeczywistości częścią drugiej pop-upu, a pierwsza z nich miała miejsce w restauracji Blue Hill w Nowym Jorku w 2015 roku.

Dan Barber dołączył do lawiny szefów kuchni gości sławna w ciągu dziewięciu dni pop-up graced Londyn, donosi The Telegraph. Ale to nie jest zwykła restauracja pop-up z rzadkimi składnikami i ekscentrycznymi motywami. Cóż, w rzeczywistości, tematem jest ekscentryczny-Dan Barber chciał opinii publicznej, aby uświadomić sobie, jak wiele żywności jest marnowana przez wyrzucając je, dlatego dania są wykonane ze skrawków żywności i składników często rzucane w restauracjach i supermarketach.

Według Forbesa, „Sprytne menu obejmuje dania takie jak Sałata Butts z wędzonym kołnierzem łososia i okruchami skóry łososia; Odpady Rarebit z nieświeżym chlebem i serem; i Juice Pulp Bacon Cheeseburger na przerobionej bułce chlebowej, nieprawdopodobnym (i szokująco dokładnym) substytutem mięsa wykonanym z tego, co pozostało po wyciśniętej świeżej soku.” Każde danie w menu kosztuje £15 lub $18.7.

Ale ponieważ cały pomysł jest kierowany przez jednych z najlepszych szefów kuchni na świecie, każde danie jest nadal soczyste i umrzeć za. To naprawdę niesamowite, jak Dan Barber i jego szefowie kuchni gości sławna udaje się wzbudzić kilka Michelin godne posiłki wykonane z rzeczywistych skrawki żywności i resztki. To naprawdę pokazuje, ile jedzenia znikamy każdego dnia.

Największe gwiazdy kulinarne w świecie kulinarnym wdzięku wastED wzdłuż Dan Barber. Wśród jego gości są Fergus Henderson, Alain Ducasse i Gordon Ramsay.

Dan Barber stoi za uznaną restauracją „Blue Hill”, która po raz pierwszy zaczęła służyć gościom na Manhattanie w 2000 roku. W 2004 roku kolejny oddział otworzył Kamienne Stodoły, które zostało ogłoszone „Restauracją Roku” przez Eater.com.

 

Leave a Comment