Prezenty dla dzieci podczas podróży na Boże Narodzenie

Możesz lub nie musisz pakować zapasowej walizki na prezenty dla dzieci, które kupujesz w podróży w okresie świątecznym. Szczególnie za granicą, rozmiar jest wszystkim. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć zakupy wakacje, mamy kilka pomysłów.

Podniecenie na twarzy dziecka, podczas gdy łzy w prezenty wcześnie rano Bożego Narodzenia jest bezcenne. Przypomina nam o dobrych czasach, bez względu na to, jak trudne rodzicielstwo może być. Istnieje praktycznie nieskończona ilość opcji, jeśli chodzi o zabawki dla dzieci. Czasami najlepsze zabawki nie zawsze są tym, co nowe. Chcielibyśmy jednak skupić się nie tyle na tym, co nowe, a co dobre.

Kup swoim dzieciom co najmniej jedną książkę. Zanim dasz go swoim dzieciom, podczas podróży te książki mogą się przydać podczas długich lotów lub podróży drogowych. Zastanów się nad tym, aby książki z serii takie jak harry potter również. Public School Superhero James Patterson to opowieść o dobrym dzieciaku z wielką wyobraźnią zmagającą się w mniej niż idealnym świecie. W małym świecie Kenny’ego Wrighta jest stalą nierdzewną, supermętnym obrońcą słabych. W rzeczywistości jest wielbicielem klubu szachowego, który jest magnesem dla prześladowców. Podróż z nim, jak walczy, aby przetrwać zbirów i ostatecznie znajduje współczucie dla niektórych z nich. Twoje dzieci będą cieszyć się tą książką, ponieważ jest dobrze napisana ze względu na ilustracje wspierające tekst.

Uaktualnienie do słuchawek twojego dziecka do zestawu Apple AirPods będzie miłą niespodzianką. AirPods Pro ma ultrakompaktową, lekką, izolującą hałas i odporną na pot konstrukcję. Rozkoszuj się tym, o ile bardziej komfortowe są nowe silikonowe końcówki douszne. Ich aktywna redukcja szumów znacznie zmniejsza hałas otoczenia. Ledwo słychać krzyczącego malucha w przejściu z przekąskami.

Długie łodygi słuchawek starych Słuchawek AirPods były napędzane koniecznością wciśnięcia wszystkich technologii wewnątrz jej wprawdzie małych proporcji. Łodygi nowych profesjonalistów są teraz krótsze.

 

Leave a Comment