Odkrywanie pięciu ukrytych miejsc Siquijor

Lato jest tuż za rogiem i zdecydowanie jednym z zajęć inauguracyjnych, które trzeba przygotować na następny rok. Jeśli chodzi o letnie destynacje, świat może zaoferować Ci wiele możliwości wyboru. Jednak wybór niezapomnianej i jedynej w swoim rodzaju letniej historii będzie również w dużym stopniu zależeć od piękna miejsca docelowego.

Jednym z najbardziej zalecanych miejsc na lato jest prosta wyspa znana, Siquijor. Wyjazd za granicę nie jest już opcją dzisiaj, jeśli chcesz zobaczyć raj bez podróżowania dużo. Oto pięć najlepszych i ukrytych miejsc, aby przejść, gdy Siquijor według Travelling Feet.

1. Kościół Świętego Franciszka z Asyżu – Jedno z najbardziej historycznych miejsc do przejścia w Siquijor. Jest to również jeden z najstarszych kościołów, które można wybrać, aby uchwycić zdjęcie na tej wyspie. Jest to 200-letni kościół, który znajduje się obok dzwonu kościelnego i jest bardzo widoczny po przybyciu do portu Siquijor.

2. Guiwanon Spring Park – Jednym z najbardziej ulubionych miejsc, że turyści go jest wiosenny park Guiwanon. Jest to najlepsze miejsce na relaks i relaks. Park jest bardzo spokojny, ponieważ jest pokryty namorzynami i drewnianymi mostami. Świeże powietrze jest zdecydowanie pochodzących z morza, które z pewnością uspokoić swoje pracowite umysły.

3. Salagdoong Beach Resort – Jeden ze słynnych ośrodków w Siquijor, który był znany ze skoku na klifie. Jest to najlepsza rzecz do zrobienia, jeśli chcesz zrobić coś ekstremalnego. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych miejsc dla turystów, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, Travel Diary zgłaszane.

4. Cambugahay Falls – Najlepszym miejscem, aby doświadczyć „skok tartan” jest przez Cambugahay spada. Jest to jeden z najlepszych działań, które można zrobić, jeśli jesteś wśród tych gości, którzy szukają emocji. Wystarczy chwycić winorośli i natychmiast zrobić tarzan skakać do upadków.

5. Jaskinia Kantobowa – Innym ukrytym rajem, który należy spróbować, jest Jaskinia Kantobowa. Jest to jedna z lokalizacji, aby przejść, jeśli chcesz przeżyć małą przygodę. Turyści będą kierować się przez ekspertów jaskini, ponieważ jest to około godziny lub dwóch spacerów po jaskiniach, zanim zakończysz całą przygodę.

 

Leave a Comment