Odkryj Majestatyczne Wyspy, które zainspirowały „Moanę” Disneya

Nowy film Disneya „Moana”, kręci się na wyspie życia pełnej spektakularnych plaż i krystalicznie czystych wodach. Te malownicze cuda natury były rzeczywiście inspirowane Wysp Pacyfiku, więc dla miłośników plaży tam, którzy chcą doświadczyć brodzenia w pięknych słonych wodach inspirowanych Moana, oto wyspy można sprawdzić:

Fidżi to czyjś całkowity raj na plaży. Położony w Melanezji na południowym Pacyfiku, ten mały kraj wyspiarski oferuje mnóstwo ekscytujących doświadczeń na plaży, których nie można uzyskać nigdzie indziej, co czyni go idealną inspiracją dla Moany.

Składa się z 332 wysp, rozłożonych na 7000 mil kwadratowych. Jednak 3/4 ludności mieszka na dwóch największych wyspach Fidżi, Viti Levu i Vanua Levu. Mieszkańcy nadal cieszą się życiem rodzimej wioski plażowej, pomimo ich modernizacji. Soczyste owoce morza i dziewicze fale można cieszyć się w tym pięknym kraju, składa się z przyjaznych mieszkańców i najwyższej klasy ośrodków.

Możesz naprawdę poczuć się tak, jakby jesteś w rzeczywistym „Moana” ustawienie, gdy postawił stopę w Samoa. Miejscowi żyją w swojej wyjątkowej kulturze i tradycji, co jest orzeźwiającą zmianą tempa w porównaniu do zwykłego zgiełku normalnego życia w mieście.

Wszystkie plaże i cuda natury otaczające Samoa są niczym magicznym. Ponadto, ich lokalna kuchnia jest tak dobra, że może nawet prześcignąć najlepszych restauracji wyróżnionych gwiazdkami Michelin! Żyją w tak zwoływanym przez ludzi „Fa’a Samoa”, na Samoa. Ludzie tutaj cieszyć się ich kultury, podobnie jak Moana- więc jeśli złożyć wizytę, upewnij się, aby doświadczyć ich wzbogacający sposób życia, i szanować swoje lokalne tradycje.

Otoczony laguną i rafą koralową, Bora-bora nie może być bardziej doskonały. Chociaż jest to już słynne miejsce turystyczne, nadal możesz cieszyć się spokojem i spokojem na tej wyspie.

Ośrodki tutaj zazwyczaj funkcji Water Villas jako zakwaterowanie, a ten raj jest znany jako miejsce dla nowożeńców. Całkowicie zaciszne, można cieszyć się tydzień tutaj z najbliższymi i niech fale Bora-bora stopić stres.

 

Leave a Comment