Najlepsze plecaki podróżne Amazon

Będziesz potrzebował zaufanego plecaka do podróży, czy to do weekendowego potknięcia drogowego, czy do ustawiania odrzutowców na całym świecie. Plecak podróżny musi być wygodny, zorganizowany i trwały, mocny i kompaktowy, aby zaoszczędzić trochę miejsca. Dla każdej osoby jest odpowiedni plecak podróżny, niezależnie od tego, czy podróżujesz przez 2 tygodnie, czy 2 miesiące. Producenci stale wypuszczają nowe produkty na rynek, więc masz wiele do wyboru. Jeśli podróżujesz z plecakiem, gubisz się w obcych miastach i odkrywasz różne kultury.

Unikaj poczucia wyczerpania się z noszenia wszystkich toreb i że wszystko, co chcesz zrobić, to odpocząć w hotelu. Spraw, aby Twoja przygoda była bezproblemowa, podróżując z jedną torbą, wszystko w zasięgu ręki. Masz dość, ale nigdy za dużo.

Dobrze skonstruowany, ten plecak ma wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać zorganizowane podróże. Ma idealny rozmiar: nie za duży.

Ma wyściełany rękaw laptopa, górną kieszeń z polarem, aby zapewnić bezpieczeństwo okularów przeciwsłonecznych, oraz kieszeń organizatora. Druga komora zapinane na zamek ma dodatkowe sekcje. Górna część jest idealna do przechowywania okularów przeciwsłonecznych i kluczy. Wyściółka na ramię jest nieco po stronie konserwatywnej, a zewnętrzny materiał jest wodoodporny i sturday.

Największa torba Nomatic, Nomatic Travel Bag, jest skierowana do demografii minimalistycznych cyfrowych nomadów, którzy pracują podczas podróży. Jest to wykonane na dłuższe wycieczki (około 5 – 7 dni) i jest prawie identyczne z 30L Nomatic Travel Bag.

Podejście jest nieco minimalistyczne, gdy wkuwania rzeczy. Posiada kieszeń na bieliznę, torbę na pranie i zarządzanie kablem zasilającym. Zamienia się w torbę duffel. Nomatic Travel Bag ma najwięcej funkcji z toreb Nomatic. Nie martw się, ponieważ pasuje do maksymalnego rozmiaru dozwolonego w większości linii lotniczych.

Plecak American Vintage Condura wykonany jest z wodoodpornego materiału Cordura. Oldschoolowy design sprawia, że jest to idealne rozwiązanie zarówno do wycieczek pieszych, jak i miejskich przygód. Plecak ma sprytny system kieszonkowy. Jest świetny jak bagaż podręczny i codzienna torba. Ma kieszeń na butelkę wody, wodoodporny boczny zamek błyskawiczny, a co najważniejsze, 15-calowy bagażnik na laptopa i oddzielną komorę na iPada. Blogger ma dużo miejsca, aby spakować aparat, a wszelkie inne rekwizyty lub ubrania, które są wymagane na dzień.

W większości linii lotniczych, Max Legal Carry-On rozmiar obejmuje największy dopuszczalny rozmiar plecaka do przewozu. Tortuga Setout jest maksymalnym prawnym carry-on. Opakowanie ma na celu zapewnienie możliwości prowadzenia większej liczby podróży, choć jest jak walizka, ale działa jako plecak. Nie ma potrzeby kopania od góry do dołu, ponieważ jest to podobnie jak walizka. Wszystkie są w zasięgu ręki. Elegancki wygląd sprawia również, że wyglądasz mniej lub turysta lub alpinista.

 

Leave a Comment