Marrakech Spoty Z Chrissy Teigen i John Legend’s Maroko Trip

Chrissy Teigen i John Legend są jedną z najgorętszych par w Hollywood w tej chwili, i nie możemy pomóc, ale po prostu westchnąć w adoracji dla tych dwóch. Chcesz poznać ich najnowszą eskapadę podróżną? To zabawna i romantyczna podróż do Marrakeszu, Maroko!

Para przywiozła dziecko Luny i jak pokazano na obu ich kontach na Instagramie, naprawdę dobrze się bawili. Chrissy zrobiła sobie zdjęcie z większością swoich działań i opublikowała je w mediach społecznościowych, aby wszyscy ich fani mogli je zobaczyć.

W wywiadzie dla „People” Legend przyznał, że nie są idealną parą od samego początku. „Zawsze byliśmy różni. Zawsze byłam trochę bardziej zapinane na guziki, a ona zawsze była bardziej zuchwała i wolna”, powiedział. „Na początku trochę się denerwowałam niektórymi rzeczami, które powiedziała, ponieważ nie wiedziałam, jak ludzie zareagują. Zwykle grałem bezpieczniej.”

Ale muzyk-toczone-aktor przyznał również, że Teigen zainspirował go do bardziej ryzykowny. „Myślę, że trochę wyprowadziła mnie z muszli i sprawiła, że trochę bardziej cieszyłam się życiem. Fajnie było się w tym rozwijać razem.”

Para z pewnością doceniła marzycielskie łuki Marrakeszu i oszałamiającą architekturę, często publikując romantyczne zdjęcia, takie jak jedno zdjęcie pod klasycznymi łukami Marrakeszu. Para odwiedziła również kolorowe targowiska w Marrakeszu, co widać na zdjęciu na Instagramie, na którym widać Chrissy w różowym okładie z ilą.

Kolejna para dołączyła chrissy i John w ich podróży, ich przyjaciel fryzjer Jen Atkin i jej mąż, fotograf Mike Rosenthal. Czwórka cieszyła się spokojnymi przejażdżkami na wielbłądzie po pustyni. Nawet podczas jazdy na wielbłądach, Chrissy nadal wyglądała królewsko w swoim długim czarnym kombinezonie i złotych obręczach.

Po raz drugi Chrissy i John odwiedzili ten północnoafrykański kraj. Maroko jest jednym z najbardziej znanych miejsc afrykańskich, a Marrakesz jest pięknym miastem przesiąkniętym historią i kulturą. Jemaa el Fna, serce Marrakeszu, jest nadal miejscem zbieżnym towarami i przyprawami pochodzącymi z Timbuktu. I chociaż towary nie obejmują niewolników ludzkich, w przeciwieństwie do wielu lat temu, nadal jest tętniącym życiem miejscem zarówno dla handlowców, turystów, jak i mieszkańców.

 

Leave a Comment