Kibicowanie dla najlepszego pokazu fajerwerków w 2017 roku? Zobacz Najlepszy Nowy Jork!

Z zaledwie tydzień w lewo przed Sylwestrem, ludzie są tak podekscytowani wiedząc, gdzie będą oglądać dobry pokaz sztucznych ogni. Aby ograniczyć ich wybory, gdzie będą spędzać specjalny wieczór, oto jak pokaz fajerwerków odbywa się w bardzo słynnym Nowym Jorku.

Jednym z najlepszych w Nowym Jorku jest ich odliczanie nowego roku odbywa się co Sylwestra. Rodziny i przyjaciele są zebrani, aby wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, które odbyło się w London Eye, a w centrum areny znajdują się pola bardzo pięknych fajerwerków. Rzeczywiście, najlepszą rzeczą, że ludzie czekają podczas odliczania jest pokaz fajerwerków.

The Telegraph UK poinformował, że rocznie, istnieje co najmniej 250.000 mieszkańców i turystów z całego świata uczestniczy w obchodach. Zaczęło się w 2014 roku, a teraz na trzecim roku, rząd oczekuje więcej odwiedzających, aby sprawdzić na ekstrawagancki pokaz sztucznych ogni. System biletowy zostanie wdrożony dla tych, którzy chcieliby zbliżyć się do centrum London Eye, gdzie widok jest w najlepszym wydaniu.

Wstęp dla osób biletowanych rozpocznie się o godzinie 10:00 wieczorem, dwie godziny przed oficjalnym 1 stycznia. Zgodnie z radą organizatorów imprezy, ci, którzy są nieszczęśliwi, aby dostać bilety, aby przejść do obszaru, mogą po prostu szukać barów i restauracji z dachami, aby sprawdzić fajerwerki niż dołączyć do biletowanego tłumu, aby uniknąć stampede.

Wszystkie aktualizacje dotyczące systemu biletowego i inne szczegóły dotyczące odliczania Nowego Roku w London Eye zostaną opublikowane przez biuro burmistrza Nowego Jorku, a także będą widoczne na ich oficjalnych kontach w mediach społecznościowych. Na ich konto Twitter, oficjalne aktualizacje zostaną opublikowane w @LDN_gov.

 

Leave a Comment