Jak obniżyć miesięczne koszty podróży

Koszty podróży są czymś, co wiele osób nienawidzi płacić każdego miesiąca, ale niestety są one czymś, co wszyscy musimy wziąć pod uwagę. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do centrum miasta na lunch z przyjaciółmi, czy dostajesz się do i z pracy pięć dni w tygodniu, możesz wydać dużo pieniędzy.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka świetnych sposobów, które można obniżyć miesięczne koszty podróży. Tutaj, mamy zamiar dać Ci niektóre z naszych najlepszych wskazówek i wskazówek. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Zastanów się nad swoim samochodem
Jedną z pierwszych rzeczy, które należy zrobić, gdy próbujesz obniżyć miesięczne koszty podróży jest zmniejszenie kosztów samochodu. Jeśli już kupiłeś samochód, przekonasz się, że nie będziesz płacić miesięcznie za to, ale będziesz płacić za paliwo i ubezpieczenie. Na szczęście, można znaleźć bardzo tanie ubezpieczenie samochodu online, które mogą przyczynić się do zmniejszenia miesięcznych wydatków. Aby to zrobić, pobierz najtańsze oferty w quotezone.co.uk, dodając swój numer rejestracyjny i pozwalając im porównać najlepszych dostawców w Wielkiej Brytanii. Powinno to pomóc w obniżeniu kosztów samochodu, jeśli często z niego korzystasz.

Kup bilety z wyprzedzeniem
Czy wiesz, że możesz kupić bilety komunikacji miejskiej w Wielkiej Brytanii online przed podróżą? Wiele osób kupuje bilet w pociągu codziennie lub kupuje bilet autobusowy na każdą podróż, ale to może rzeczywiście wypracować o wiele droższe. Aby obejść ten problem, możesz kupić miesięczny lub nawet roczny bilet kolejowy i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Wiele biur podróży oferuje zniżkę na ten temat i pozwoli Ci podróżować, kiedy tylko chcesz.

Weźmy na przykład Scotrail w Szkocji, oferują one wiele rodzajów biletów i obniżają koszty dla wielu podróżnych. Jeśli nie korzystasz już z tego rodzaju usług, to może być bardzo korzystne dla Ciebie, aby spróbować w przyszłości. Pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę, aby zaoszczędzić sobie trochę pieniędzy w ciągu roku.

Spacer więcej
Chociaż nie możesz chodzić wszędzie, możliwe jest zmniejszenie miesięcznych kosztów podróży, wysiadając i eksplorując trochę więcej. Czy Twój lokalny sklep znajduje się zaledwie 5 minut w dół drogi? Jeśli idziesz do sklepu, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na benzynie i utrzymać samochód w domu.

Kiedy idziesz więcej, będziesz coraz więcej ćwiczeń, a nawet będzie robić trochę dla środowiska w tym samym czasie. Jeśli nie możesz chodzić do pracy, to dlaczego nie dostać krótszą podróż pociągiem lub autobusem i chodzić resztę? Jest to zdecydowanie coś do rozważenia, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy w najbliższych miesiącach.

Praca z domu
Czy kiedykolwiek myślałeś o pracy w domu? Wiele osób wydaje dużo pieniędzy każdego dnia na dojazd do i z pracy, ale można tego uniknąć podczas pracy z domu. Nie musisz wychodzić z domu i nadal możesz wykonać tyle pracy, ile miałbyś w biurze.

Wiele biur oferuje teraz możliwość pracy z domu i jest to coś, co wielu pracowników wybiera. To pomaga zaoszczędzić pieniądze i pracować wokół swojego życia osobistego. Upewnij się, aby dowiedzieć się, czy twoja praca oferuje to, ponieważ może naprawdę pomóc w przyszłości.

Carpool
Naszą ostatnią wskazówką dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy na miesięcznych kosztach podróży jest użycie carpoola. Jeśli możesz jechać do pracy z kimś innym w biurze, możesz zaoszczędzić pieniądze każdego miesiąca. Utworzenie carpoola jest stosunkowo proste i korzystne dla wszystkich zaangażowanych.

W przypadku carpoola jest to opłacalne tylko wtedy, gdy ustawisz go z osobami mieszkającymi w tym samym miejscu lub blisko siebie. Możesz ustawić kotka na benzynę i parking, a każdy może zaoszczędzić pieniądze z miesiąca na miesiąc.

Werdykt końcowy
Jeśli zmagasz się z miesięcznymi kosztami podróży, powinieneś wziąć pod uwagę wszystkie porady, które udzieliliśmy Ci tutaj w tym artykule. Pomyśl o ilości pieniędzy, które wydajesz na samochód każdego miesiąca i spróbuj wprowadzić kilka drobnych zmian.

Należy również rozważyć pracę w domu, ponieważ eliminuje to potrzebę wydawania pieniędzy na podróżowanie do pracy każdego dnia w tygodniu. Postępuj zgodnie z naszymi radami, a wkrótce będziesz oszczędzać pieniądze z miesiąca na miesiąc.

 

Leave a Comment