Co warto wiedzieć przed pierwszym rejsem

Twoje poczucie przygody rozwinie się po przejściu. Zawsze pamiętasz swój pierwszy. Dla początkujących, wszystkie decyzje, które pochodzą z podjęciem rejs może być przytłaczająca. Masz zamiar przygotować się na niezapomniane wrażenia biorąc w zagranicznych zachody słońca, jak wypłynąć z jednego horyzontu do drugiego.

Oto nasze wskazówki od znalezienia odpowiedniego zakwaterowania do choroby lokomocyjnej:

1. Zapisz się do newslettera.

Po zapisaniu się do swojego ulubionego rejsu line biuletyn, otrzymasz powiadomienie, gdy jest specjalna sprzedaż dzieje. Dostaniesz zaoszczędzić pieniądze na tym rejsie byłeś marzy o. Istnieją również zniżki i natychmiastowe oszczędności dla poprzednich gości, mieszkańców państwa, personelu wojskowego i specjalnych afiliacji. Na pokładzie kredytów są idealne do odprężenia się w spa.

2. Wybierz odpowiedni rejs.

Według David Swanson, prezes Society of American Travel Writers, który podjął ponad 40 rejsów w ciągu ostatnich sześciu lat, należy znaleźć biuro podróży, który specjalizuje się w rejsach i ma wiele z nich. Dobry agent może znaleźć rejs do preferowanego miejsca docelowego, czy to popularnego, czy zdalnego.

Istnieją rejsy dostosowane do każdej grupy wiekowej (single, pary, rodziny z dziećmi i osób starszych) i osobowość (zwierzęta imprezowe i poszukiwaczy przygód). Duże statki zapewniają rozrywkę przez wszystkie godziny w ciągu dnia i dobrze w nocy, podczas gdy małe statki (mniej niż 500 pasażerów) mogą dotrzeć do portów, do których duże nie mają dostępu.

Określ odpowiedni typ planu podróży. „Najważniejszym czynnikiem dla podróżnych, którzy nie uważają się za typowych krążowników jest zwrócenie bardzo uwagi na trasy, które cię intrygują”, mówi Carolyn Spencer Brown, redaktor naczelna Cruise Critic.

3. Brak kontroli celnej

Nie musisz przechodzić przez odprawę celną po wjeździe do nowego kraju, ponieważ nie ma kontroli paszportowej. Wystarczy wejść do każdego nowego kraju, wymeldując się ze statku za pomocą karty rejsu. Zawsze przynieś paszport, aby się zidentyfikować.

4. Nie napiwek dwukrotnie na alkohol.

Większość linii dużych statków automatycznie przykleja 15 procent opłaty serwisowej na rachunki barowe.

Procent napiwku zostanie już automatycznie dodany do rachunku barowego. „Teraz nie mam nic przeciwko napiwki … ale rozdawałam dodatkowy dolar za napoje, nawet o tym nie wiedząc!” – skomentowała para z Sarasoty.

5. Tanie kabiny nie mają iluminatorów.

Niektóre z najtańszych kabin nie mają iluminatorów. Zamiast tego, pokiest kabin wewnętrznych może również pochwalić się widokiem na zewnątrz.

6. Przyjazny dla rodzin

Udogodnienia na statku wycieczkowym mogą zmieścić każdą rodzinę. Do dyspozycji Gości są sąsiednie pokoje połączone centralnymi drzwiami, które zapewniają dodatkowe opcje spania.

7. Jak zapobiegać chorobie lokomocyjnej

Kup opaski morskie, małe gumki, które nosisz na nadgarstkach. Naciskają na twoje punkty nacisku. Można również wziąć nie senny Bonine lub Dramamine, aby uniknąć choroby lokomocyjnej i spania przez wakacje.

 

Leave a Comment