Co spakować? 12 przedmiotów, które mogą pomóc podczas podróży międzynarodowych lub w całym kraju.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz wybrać się w podróż swoich marzeń, czy reprezentujesz swoją firmę na konferencji 2000 mil od domu, zawsze warto się przygotować. Stworzyliśmy tę szybką listę 12 przedmiotów, które mogą naprawdę zwiększyć swoją grę opakowaniową. Załaduj walizkę z ukochanymi przedmiotami podróży i rzeczami, o których być może nie pomyślałeś.

Podstawy

Adapter podróżny & konwerter kombi

Planując wyjazd za granicę, kluczową rzeczą do zapamiętania jest to, że gniazda, do których podłączasz urządzenia w USA, nie będą takie same w innych krajach. Ponadto ilość energii elektrycznej dostarczanej do tych gniazd różni się, dlatego podłączenie suszarki do włosów może skończyć się wysadzeniem bezpiecznika w hotelowej łazience. Na szczęście technologia jest piękna. Za 40 usd możesz odebrać uniwersalny adapter podróżny BESTEK, który jest dostarczany z 4 międzynarodowymi adapterami wtykowymi, 4 portami USB i 3 gniazdkami AC. Wszystko, czego potrzebujesz, all-in-one.

Bank mocy

Wszystko, co zwiedzanie i robienie zdjęć może naprawdę zjeść baterię. Będąc w podróży, upewnij się, że twoje urządzenia przechowują pełną baterię dzięki poręcznej przenośnej ładowarce a.k.a., power bank. Ceny wahają się od $ 10 do ponad $ 100 w zależności od marki, liczby portów, pojemności baterii i urządzenia, które planujesz na ładowanie. Aby upewnić się, że wszystkie technologie są objęte, za około 50 dolarów można odebrać RavPower PD Pioneer 20000mAh 18W 3-Port Power Bank. Może ładować laptopa, telefon lub tablet.

Organizator bagażu

Tak wielu podróżnych przysięgać na te rzeczy zwane kostki pakowania. Zrób sobie przysługę i zapomnij o wielokrotnym składaniu ubrań, aby pasowały do twojej walizki. Kostki do pakowania pomagają zorganizować walizkę, dzięki czemu możesz zmaksymalizować przestrzeń, z którą pracujesz. Otrzymując wysokie opinie użytkowników, sprawdź TravelWise Packing Cube System. Użyj ich do ubrań, butów i innych.

Słuchawki z redukcją szumów

Niezależnie od tego, czy lecisz na duże odległości, łapiąc pociąg, czy też jedziesz długi autobusem, słuchawki z redukcją szumów pomogą Ci zagłuszyć hałas w tle i utrzymać multimedia w ostrych i wyraźnych. Nie tylko zwykłe słuchawki, te działają wyżej w cenie, ale są tego warte. Istnieje mnóstwo opcji, ale zazwyczaj Bose i Sony są najlepszymi opcjami dla tego typu słuchawek.

Portfel podróżny

Podczas podróży służbowej lub dla przyjemności, próbuje rzeczy paszport, gotówka, dowód osobisty, czeki i karty kredytowej do normalnego portfela po prostu nie będzie się działo. Nie wspominając, kto chce nosić, że duży nieporęczne bałagan? Wprowadź portfel podróży. Dzięki wielu przegródkom możesz schować wszystko, czego potrzebujesz, a informacje są bezpieczne dzięki podszewce ochronnej RFID. Defway Travel Wallet RFID Blokowanie Document Organizer Bag jest dostępny w wielu kolorach, ma kieszonkę wystarczająco szeroką, aby zmieścić większość telefonów, i jest wyposażony w pasek na nadgarstek.

Chusteczki nawilżane

Jeśli uważasz, że tylko mamy nosić chusteczki na ich osobę, pomyśl jeszcze raz. Mokre chusteczki są najlepszym przyjacielem każdego człowieka, ale są ratownikiem podczas podróży. Odmiany chusteczek nawilżanych obejmują chusteczki dla niemowląt, chusteczki antybakteryjne, chusteczki do twarzy i chusteczki do ciała. Dobrą opcją jest Kleenex Germ Removal Wet Wipes, ponieważ zabijają 99% zarazków i są wystarczająco delikatne, aby można je było użyć na dłoniach lub twarzy. Wytrzyj miejsce, na które ktoś po prostu kichnął lub zetrzyj palce po lepkim cieście. Tak czy inaczej, jesteś objęty.

Rzeczy, o których być może nie myślałeś

Pakiet Fanny

Czytasz to poprawnie. Po modnym akcesorium, bez które nikt nie był w latach 80. Jednak, jak wszystkie rzeczy, to wraca do stylu. Chwyć kartę podarunkową Target i przeglądaj ich wybór stylowych i funkcjonalnych pakietów fanny. Ta torba głośnomówiący pozwala na przechowywanie niezbędnych rzeczy wokół talii. Jest to idealne akcesorium do tego spaceru po mieście.

Klapki / sandały

Nawet jeśli nie podróżujesz na plażę, pakowanie klapek lub sandałów bez względu na cel podróży jest sprytnym posunięciem. Noś je pod prysznicem lub wsuń, gdy szybko pobiegną do hotelowego holu. Wybierz parę w swoim ulubionym kolorze lub projekcie w sklepach takich jak Old Navy i Zappos.

Butelki toaletowe wielokrotnego rozdysu:0

Oczywiście, można spędzić kilka dolców tu i tam na butelki wielkości podróży szamponu i mycia ciała. Ale te małe butelki mogą szybko się sumować, zwłaszcza jeśli jesteś częstym podróżnikiem. Zrób sobie przysługę i kupić zestaw tsa zatwierdzonych butelek toaletowych. Istnieje wiele zestawów, które oferują szczelne pojemniki i pochodzą z mini butelki mgły, słoiki, które będą posiadać fantazyjne krem na noc, i więcej.

Butelka na wodę z wbudowanym filtrem

Noszenie butelki wody wokół nigdy nie jest złym pomysłem. Ważne jest, aby pozostać nawodnionym przez cały dzień. Ale podczas biwakowania, wędrówek lub w obcym kraju, posiadanie butelki z wodą z wbudowanym filtrem może nie tylko ugasić pragnienie, ale może uratować cię przed zachorowaniem. Ceny wahają się od $ 10 – $ 100, a niektóre są nawet składane, dzięki czemu można schować go na kieszeni lub torbie, gdy jest pusty.

 

Leave a Comment