Ben Affleck i syn odwiedzić Disneyland po alkoholu rehab stint

Po ukończeniu programu leczenia uzależnienia od alkoholu, „Batman” i nadchodząca gwiazda „Ligi Sprawiedliwości” Ben Affleck zabrał swoją rodzinę do Disneylandu z synem Samuelem Affleckiem. Wcześniej w tym miesiącu, gwiazda publicznie przyznał, przechodząc przez program w celu „stać się lepszym ojcem” do jego trójki dzieci.

Na zdjęciach paparazzi z AoL, Ben jest postrzegany niosąc syna na ramionach i przechodzi przez wiele przejażdżki Disneylandu w Kalifornii. Według anonimowego obserwatora, Ben Affleck był „jak każdy inny tata w Disney”, który cieszył się czasem „w przyjemnym nastroju” z synem, zauważając, że „był bardzo zaangażowany i dużo ze sobą rozmawiał”.

W swojej aktualizacji Facebook początku marca, Affleck powiedział, że jest w trakcie leczenia uzależnienia od alkoholu i przyznał, że wielokrotnie konfrontował się z jego uzależnienie od alkoholu. W swojej aktualizacji skrytykował również piętno związane z uzyskaniem terapii, że „nie ma wstydu w uzyskaniu pomocy, gdy jej potrzebujesz” i ma nadzieję, że jego działanie jest postrzegane jako „źródło siły dla każdego, kto potrzebuje pomocy”.

Ben Affleck powiedział również, że dziękuje współrodzicowi i żonie Jennifer Garner za jej wsparcie i opiekę nad dziećmi, gdy był na odwyku. Według źródła ET, Ben Affleck był trzeźwy podczas lutowych Oscarów po zakończeniu programu rehabilitacji. W tym procesie pomagał mu również trzeźwy towarzysz mężczyzny.

Według doniesień aktor spędza więcej czasu ze swoimi dziećmi. Według źródła People, Affleck jest „rozkoszując się czasem ze swoimi dziećmi”, biorąc pod uwagę „optymistyczny nastrój”, gdy jest z rodziną. Podobno został zauważony, że zabrał swoje dzieci do szkoły wraz z Jennifer Garner podczas jednego z ran porannych w szkole. W oświadczeniu powiedział, że lubi zabierać swoje dzieci do szkoły, ponieważ jest to coś, „co czuje się dobrze”.

 

Leave a Comment