Będziesz chciał spędzić noc w tych 5 treehouses

Kto nie marzył o inscenizacji nocy w domku na drzewie? To było marzenie każdej dziewczyny i chłopców, które wydaje się, że spełniły się dla wielu podróżnych. Domki na drzewie służyły jako miejsce turystyczne w wielu krajach i każdy może zobaczyć, dlaczego. Zamienili się w domki, aby pomieścić rodziny, przyjaciół lub podróżujących samotnie, aby być z dala od zgiełku miejskiego życia.

Według Travelers Today, obóz rekreacyjny jest bardziej popularny wśród nastolatków kempingowiczów, a nawet rodziców. Chcieliby oni zaciągnąć się do unikalnych doświadczeń, które mają dostęp do zajęć rekreacyjnych. Pobyt w domkach na drzewie dla jednego ma zastosowanie do nowego trendu.

727 Samolot Jungle Fuselage Treehouse, Quepos, Kostaryka. Stary Boeing 727 z 1965 roku został odnowiony jako domek na drzewie w Costa Verde Resort przez Park Narodowy Manuel Antonia. Za £ 300 lub około $ 373 za noc, ty i Twoja rodzina możecie grać jako pilot i załoga i dostać się do salonu na tarasie widokowym przez skrzydło samolotu. Ma niesamowity widok na dżunglę i Ocean Spokojny, a może nocne niebo. USA Today 10 Best List poinformował, że obecnie samolot ma trzy łóżka królowej, telewizor z płaskim ekranem i w pełni wyposażoną kuchnię wśród 184 gatunków ptaków i leniwców!

Monbazillac Treehouse, Akwitania, Francja. Jego rustykalna elegancja oczaruje każdego wędrowca, który chce tam zostać na noc. Monbazillac wygląda jak sam zamek ze wszystkimi wieżyczkami i wieżami stojącymi przy jego bokach. Po wejściu na miejsce, będziesz witany z umyte deski z drewna i wschodniej tematyce dekorów. Do obiektu należy również popływać w jacuzzi i obserwować zamek Biron z daleka.

Moonstone TreeCastle, Weaverville, Karolina Północna. Oto kolejny domek na drzewie, a raczej zamek drzew siedzący na lasach Karoliny Północnej. Jego leśny wystrój został doskonale uzupełniony przez wewnętrzny sufit wzorzysty gwiazdą, a wieża stanowi idealną ucieczkę od amerykańskiego życia do cudów wyobraźni. Oferuje on udogodnienia, takie jak prysznic na świeżym powietrzu i wahadłowe fotele z widokiem na zboczu góry.

Herbaciarnia Tetsu, Japonia. Jak sama nazwa wskazuje, dom wygląda jak czajniczek otoczony dużą ilością kwiatów wiśni w Muzeum Kiyoharu Shirakaba w Hokuto City w Japonii. Wnętrza mogą być proste i współczesne, ale są uzupełnieniem ogólnego otoczenia i rozkwitu wiśni. Wygląda jak czajnik, ponieważ komin działa jak uchwyt, podczas gdy okrągłe okno dachu uważa się za wylewkę garnka.

Free Spirit Spheres, Qualicum Beach, Kolumbia Brytyjska. Ten mały domek jest zawieszony linami i siedzi na drzewie. Istnieją trzy sfery, na których można spać, a mianowicie: Ewa, Eryn i Melody, w zależności od liczby osób dostępnych do bicia. Jest to bardziej przytulna kabina i stanowi idealną bazę wypadową dla turystów wędrujących po lesie lub wyruszających na wyspę. Matador Net poinformował, że można dostać się do pomieszczeń przez drewniane spiralne schody i mosty wiszące.

 

Leave a Comment